Aktualności

W aptece ukradł kobiecie pieniądze – krótko po tym trafił w ręce dzielnicowych

Data publikacji 07.05.2024

Dzielnicowi z Komisariatu I Policji w Radomiu zostali zaalarmowani przez świadka zdarzenia o kradzieży. Młody mężczyzna ukradł w aptece kobiecie pieniądze i uciekł. Mundurowi ruszyli za nim w pościg i po chwili zatrzymali 27-letniego sprawcę kradzieży.

W poniedziałek (06.05) na ulicy Kilińskiego do dzielnicowych podszedł mężczyzna i poinformował, że właśnie doszło do kradzieży. Młody mężczyzna ukradł kobiecie pieniądze i uciekł. Mundurowi z Komisariatu I Policji w Radomiu ruszyli w pościg za sprawcą opisanym przez świadka, który uciekał w kierunku Placu Jagiellońskiego. Krótko po tym został zatrzymany przez dzielnicowych.

Policjanci z 27-letnim mieszkańcem Radomia wrócili do miejsca gdzie doszło do kradzieży. Okazało się, że młody mężczyzna wszedł do apteki i chciał rozmienić 200 złotych. Pomoc zaoferowała mu 57-letnia klientka i gdy wyjęła z portfela dwa banknoty po 100 złotych mężczyzna zabrał je, schował do plecaka i uciekł.

Wtedy interweniowali dzielnicowi, którzy szybko zatrzymali sprawcę, odzyskali skradzione pieniądze, a mężczyzna otrzymał mandat karny w wysokości 500 złotych.

Autor: Justyna Jaśkiewicz

Powrót na górę strony