Aktualności

Śmiertelny wypadek na terenie gminy Przytyk

Data publikacji 17.05.2024

W czwartek (16.05) na terenie gminy Przytyk doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 21-letni kierowca auta zginął na miejscu zdarzenia. Wyjaśniane są wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Apelujemy o ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków na drodze.

Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Radomiu w czwartek (16.05) po godz. 14 otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku na terenie gminy Przytyk. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący pojazdem marki Audi jadąc od Wolanowa w kierunku Przytyka w miejscowości Krzyszkowice stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia 21-letni kierujący poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci prowadzą postępowanie pod nadzorem prokuratury i wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także nieostrożność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Przestrzegajmy dozwolonych limitów prędkości, a także zwalniajmy w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają zachowania szczególnej ostrożności.

Zwolnijmy i zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

Autor: Justyna Jaśkiewicz

Powrót na górę strony