Aktualności

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego. Miał przy sobie narkotyki

Data publikacji 06.06.2024

Poszukiwany listem gończym został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Kryminalnego KMP w Radomiu gdy jechał autem. Policjanci zabezpieczyli przy nim oraz w jego mieszkaniu narkotyki. Trafił do aresztu śledczego gdzie spędzi najbliższe miesiące. Odpowie również za posiadanie środków odurzających, a za przestępstwo to grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

41 -latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od dłuższego czasu. Poszukiwany był na podstawie listu gończego za groźby karalne oraz naruszenie miru domowego w celu odbycia zaległej kary kilku miesięcy pozbawienia wolności.

Wczoraj (05.06) radomscy kryminalni na Dzierzkowie w Radomiu zatrzymali do kontroli pojazd, ponieważ z ich informacji wynikało, że kieruje nim osoba poszukiwana. Ich podejrzenia się potwierdziły, za kierownicą siedział poszukiwany 41-latek, który dodatkowo nie ma uprawnień do kierowania pojazdami.

Kryminalni zabezpieczyli przy mężczyźnie narkotyki, a kolejne w wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych należących do 41-latka, m.in. mefedron i marihuanę. Mężczyzna trafił do aresztu śledczego gdzie odbędzie zaległą karę kilku miesięcy pozbawienia wolności.

Kolejne czynności w tej sprawie prowadzą policjanci zwalczający przestępczość narkotykową. Mężczyzna odpowie również za posiadanie środków odurzających.

Autor: Justyna Jaśkiewicz

Powrót na górę strony