Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Wraz ze zmianą pogody, na drogach jest coraz bardziej niebezpiecznie - nie tylko dla kierujących pojazdami, ale również dla pieszych. Pogarszające się warunki drogowe, opady śniegu, śliska nawierzchnia i niska temperatura, znacznie wydłużają drogę hamowania, co przy dużym natężeniu ruchu na naszych drogach wpływa negatywnie na bezpieczeństwo użytkowników dróg.
Dodano: 08.02.2021 Trudne warunki na drogach - apelujemy o ostrożność -
Zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków usłyszał zatrzymany 45-latek. Policjanci z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Radomiu w zajmowanych przez niego pomieszczeniach zabezpieczyli 100 gramów amfetaminy i 20 gramów marihuany. Wobec mężczyzny sąd zastosował tymczasowy areszt.
Dodano: 08.02.2021 120 gramów narkotyków nie trafi na rynek -
Zdarzają się sytuacje, że w trakcje zimy możemy zobaczyć samochody, które jadą pokryte śniegiem lub z oszronionymi szybami. Kierujący takimi pojazdami z pełną świadomością decydują się na jazdę pozbawiając się zupełnie widoczności i kontroli nad tym co dzieje się na drodze. Trzeba zaznaczyć, że kierowcy wówczas świadomie narażają na niebezpieczeństwo siebie i innych uczestników ruchu drogowego.
Dodano: 08.02.2021 Pamiętajmy o odśnieżaniu pojazdów -
Nadmierna prędkość, brawura, a czasami alkohol i narkotyki, to zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, z jakimi na co dzień walczą policjanci z mazowieckiej grupy SPEED. Dobrze wyszkoleni, wyposażeni w najlepszy sprzęt i umiejętności. W ich pracy codziennością jest jazda z dużą prędkością i eliminowanie z ruchu kierowców, którzy w sposób ewidentny zagrażają bezpieczeństwu.
Dodano: 08.02.2021 Mazowiecka grupa SPEED