Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Policjanci z KP I w Radomiu zatrzymali 23-letniego radomianina podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Dodatkowo jak ustalono dzień wcześniej uszkodził kilka pojazdów. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 15.05.2018 Uszkodzenie mienia i kradzież rozbójnicza -
32-letni mieszkaniec Radomia włamał się do pomieszczeń gospodarczych szpitala i skradzione przedmioty warte kilka tysięcy złotych przekazał paserowi. W ręce policjantów z Komisariatu I trafili obaj. Usłyszeli zarzuty i odzyskano skradzione mienie.
Dodano: 15.05.2018 Sprawca kradzieży i paserstwa w rękach policji -
Dzięki współpracy policji i straży granicznej zatrzymano 18-latka podejrzanego o oszustwa metodą na tzw. wnuczka. Mężczyzna już usłyszał zarzut oszustwa i decyzją sądu najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 15.05.2018 Fałszywy krewny zatrzymany -
W poniedziałek po południu doszło dwóch wypadków, których przyczyną było najprawdopodobniej niezachowanie ostrożności. Dwie osoby trafiły do szpitala. Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze oraz o zachowaniu bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego.
Dodano: 15.05.2018 Dwa wypadki przez niezachowanie ostrożności