Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Komendant Miejski Policji w Radomiu mł.insp. Konrad Krakowiak, kadra kierownicza, policjantki i policjanci oraz pracownicy policji uczestniczyli w uroczystym apelu z okazji Święta Policji.
Dodano: 21.07.2021 Święto Policji w radomskiej komendzie -
Mężczyzna wykorzystując nieuwagę ekspedientki ukradł jej telefon i wyszedł ze sklepu. Krótko po tym został zatrzymany przez radomskich policjantów. 37-latek odpowie za kradzież, a za przestępstwo to grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 21.07.2021 Został zatrzymany po tym jak ukradł ekspedientce telefon -
Funkcjonariuszki, Funkcjonariusze Policji, Pracownicy Cywilni, służycie i pracujecie w formacji, na której spoczywa ogromna odpowiedzialność za bezpieczeństwo obywateli. Codziennie, zakładając policyjny mundur, podejmujecie tysiące różnych interwencji. Każda z nich, niezależnie czego dotyczy, wymaga wszechstronnej wiedzy, umiejętności szybkiej oceny sytuacji oraz indywidualnego podejścia. Wykonując te zadania, jesteście świadomi, jakie ryzyko za sobą niosą. Mimo tego, bez wahania realizujecie je, niejednokrotnie narażając własne zdrowie i życie. Za tę wyjątkową postawę i ofiarną służbę, w dniu Święta Policji składam Funkcjonariuszkom, Funkcjonariuszom oraz Pracownikom Cywilnym wyrazy szacunku i najwyższego uznania.
Dodano: 21.07.2021 Życzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z okazji Święta Policji -
We wtorek ok. godz. 20 w Milejowicach doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. 38-latek został przewieziony do szpitala. Apelujemy o ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków na drodze.
Dodano: 21.07.2021 Wypadek z udziałem motocyklisty