Zaproszenie na spotkanie pn. „ Zrozumieć, by działać - wiedza kluczem do profilaktyki”
Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie wraz z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Wyszkowie oraz Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „ Kopernik „ zapraszają dyrektorów szkół, nauczycieli, pedagogów i rodziców na spotkanie pn. „ Zrozumieć, by działać- wiedza kluczem do profilaktyki”, które w całości poświęcone będzie problematyce uzależnień od środków psychoaktywnych wśród dzieci i młodzieży. Wydarzenie odbędzie się 20 listopada i objęte jest patronatem Starostwa Powiatowego w Wyszkowie.
Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie wraz z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Wyszkowie oraz Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „ Kopernik „ mają zaszczyt zaprosić dyrektorów szkół, nauczycieli, pedagogów i rodziców na spotkanie pn. „ Zrozumieć, by działać- wiedza kluczem do profilaktyki”, które w całości poświęcone będzie problematyce uzależnień od środków psychoaktywnych wśród dzieci i młodzieży. W trakcie wydarzenia przedstawione zostaną formy i sposoby działania profilaktycznego wobec młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki uzależnień. Spotkanie pozwoli również na wymianę doświadczeń oraz poglądów w tym zakresie.
Podczas spotkania wykład poprowadzą:
Radosław Gruss – kierownik Oddziału Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Olsztynie pn. „ Zrozumieć, by działać- wiedza kluczem do profilaktyki”, który przybliży problematykę środków psychoaktywnych, alkoholu, tytoniu i napojów energetycznych, występujących w środowisku dzieci i młodzieży.
podkom. Wioleta Szymanik z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie , która omówi prawne skutki sięgania po narkotyki i dopalacze.
Wydarzenie odbędzie się 20 listopada w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „ Kopernik” w Wyszkowie przy ulicy Świętojańskiej 82:
Godzina 14:30 – dyrektorzy szkół, nauczyciele, psycholodzy i pedagodzy
Godzina 17:00 – rodzicie
Spotkanie objęte jest patronatem Starostwa Powiatowego w Wyszkowie.
Autor: podkom. Wioleta Szymanik