Tag KMZB
Rozmiar czcionki
- Możesz mieć wpływ na bezpieczeństwo – Zgłoś zagrożenie na KMZB Wyszkowscy policjanci niemal codziennie otrzymują nowe zgłoszenia za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Od początku 2020 roku chwili obecnej funkcjonariusze z Wyszkowa otrzymali blisko 2 tysiące zgłoszeń dotyczących zwiększenia bezpieczeństwa na terenie miasta i powiatu. Każde zgłoszenie napływające od Państwa jest przez nas wnikliwie sprawdzane, a we wskazanych miejscach pojawiają się funkcjonariusze.
- Podsumowanie funkcjonowania KMZB w powiecie wyszkowskim od początku 2021 roku Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa na dobre wpisała się w społeczeństwo. Już szósty rok mamy możliwość korzystania z tego interaktywnego narzędzia. Wyszkowscy funkcjonariusze podsumowali funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa na terenie powiatu wyszkowskiego i sprawdzili, o jakich zagrożeniach najczęściej informowali internauci.
- Mazowiecka grupa SPEED oraz Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa = skuteczne eliminowanie piratów drogowych. Kolejny kierowca traci prawo jazdy Przekazanie informacji o wykroczeniu za pomocą Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa zajmuje tylko chwilę. Reakcja policjantów jest natychmiastowa, a ich szybkie i skuteczne działania pozwalają na wyeliminowanie zagrożeń i poprawę bezpieczeństwa mieszkańców powiatu wyszkowskiego. Dzięki takiemu zgłoszeniu mazowiecka grupa SPEED zatrzymała kierowcę, który rażąco przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym.
- Przekroczył prędkość, a prawo jazdy stracił za punkty karne. Jazdę przerwała grupa SPEED Policjanci ze Mazowieckiej Grupy SPEED zatrzymali do kontroli daewoo, którego kierujący jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 70 km/h. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna stracił prawo jazdy za przekroczoną liczbę punktów karnych.
- Przed nami mroźna noc. Nie zapomnijmy o osobach potrzebujących pomocy. Wystarczy jeden telefon na numer 112 lub zgłoszenie za pomocą KMZB. Przed nami bardzo zimna noc. Temperatura spadnie nawet do -12 stopni. Policjanci z Wyszkowa przypominają, że jest to ciężki okres dla osób bezdomnych, samotnych, nietrzeźwych, a także schorowanych narażonych na wychłodzenie organizmu. Nie zapominajmy, że osoby te mogą potrzebować naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy odpowiednie służby. Wystarczy jeden telefon na numer alarmowy lub naniesienie zagrożenia za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.
- Nie bądź obojętny! Reaguj na zagrożenie związane z wychłodzeniem organizmu. Temperatura spadnie nawet do -16 stopni Najbliższe prognozy pogody przewidują wysoki spadek temperatury. Taka sytuacja może szczególnie zagrażać życiu i zdrowiu bezdomnych, osób starszych i nietrzeźwych, które przebywają na zewnątrz. Każdej zimy wiele osób umiera z wychłodzenia organizmu. Tymczasem wiele z nich można uratować, udzielając choćby podstawowej, pierwszej pomocy. Nie bądźmy obojętni, gdy widzimy osobę, której może grozić wychłodzenie.
- Nie bądź obojętny! Reaguj kiedy widzisz, że ktoś może ulec wychłodzeniu. Jeden telefon czy zgłoszenie na KMZB może uratować życie Najbliższe prognozy pogody przewidują wysoki spadek temperatury. Taka sytuacja może szczególnie zagrażać życiu i zdrowiu bezdomnych, osób starszych i nietrzeźwych, które przebywają na zewnątrz. Każdej zimy wiele osób umiera z wychłodzenia organizmu. Tymczasem wiele z nich można uratować, udzielając choćby podstawowej, pierwszej pomocy. Nie bądźmy obojętni, gdy widzimy osobę, której może grozić wychłodzenie.
- Kierowco, zwolnij! – Stracił prawo jazdy w Prabutach Jazda samochodem z nadmierną prędkością to nie tylko ryzyko utraty prawa jazdy, ale przede wszystkim zagrożenie dla życia i zdrowia samego kierowcy oraz innych uczestników ruchu drogowego szczególnie w okresie zimowym. Przypominamy, że nadmierna prędkość to wciąż główna przyczyna wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym.
- Podsumowanie funkcjonowania KMZB w powiecie wyszkowskim w 2020 roku – ponad 2 tys. zgłoszeń Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa na dobre wpisała się w społeczeństwo. Już piąty rok mamy możliwość korzystania z tego interaktywnego narzędzia. Wyszkowscy funkcjonariusze podsumowali funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa na terenie powiatu wyszkowskiego i sprawdzili, o jakich zagrożeniach najczęściej, w minionym roku, informowali internauci.
- Aplikacja „Moja Komenda” na rzecz poprawy bezpieczeństwa jest łatwym sposobem na kontakt z dzielnicowym Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu – każdy może prosić go o pomoc, czy też poradę. Zadaniem dzielnicowego jest pomagać w sprawach drobnych, począwszy od nieprawidłowego parkowania do spraw bardzo poważnych, jak przemoc w rodzinie.
- 22-latek mógł ulec wychłodzeniu. Pomocy udzielili wyszkowscy policjanci i ratownicy medyczni Policjanci z wyszkowskiej komendy, każdego dnia podejmują wzmożone działania, aby pomóc tym, których życie i zdrowie może być zagrożone z powodu chłodów. W nocy temperatura spada poniżej zera. To wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Reagujmy, więc widząc osobę narażoną na hipotermię! Krótka ocena sytuacji, rozmowa i wezwanie odpowiednich służb może uratować ludzkie życie, które jest wartością największą!
- Nie musisz przychodzić osobiście do komendy. Zgłoś sprawę na KMZB Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to nowoczesna platforma wymiany informacji pomiędzy społeczeństwem a Policją. Zgłoszenie lokalnego problemu związanego z bezpieczeństwem jeszcze nigdy nie było takie proste. Działa z dowolnego urządzenia z przeglądarką i dostępem do Internetu. Wystarczy kilka kliknięć i można zgłosić problem niewłaściwego parkowania, aktów wandalizmu, niszczenia zieleni, przekraczania prędkości, złej infrastruktury oraz wiele innych. W dobie panującej epidemii, lepiej pozostać w domu i zgłoszenie wysłać przez KMZB.
- Prawie 1200 zgłoszeń za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa Niemal codziennie wyszkowska Policja otrzymuje zgłoszenia za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Od początku funkcjonowania tego narzędzia mieszkańcy naszego powiatu zgłosili prawie 1200 różnego rodzaju zagrożeń.
- Prawie 700 zgłoszeń na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa cieszy się coraz większą popularnością wśród mieszkańców pow. wyszkowskiego. Jest to narzędzie, które zachęca ludzi do reagowania na różnego rodzaju zagrożenia m.in. do zwracania uwagi na to, co dzieje się w okolicy naszego miejsca zamieszkania. Po ponad 10 miesiącach funkcjonowania KMZB zostało wprowadzonych prawie 700 zgłoszeń.
- Odwiedź KMZB i przekaż informacje o zagrożeniach w Twojej okolicy Poczucie bezpieczeństwa jest jedną z podstawowych potrzeb każdego człowieka i decyduje o funkcjonowaniu wszystkich społeczności. Jak to wgląda w Twojej okolicy ? Przekaż nam informację i zgłoś zagrożenie. Możesz to zrobić za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.
- Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa Czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie? Chcesz wiedzieć ? Możesz mieć na to wpływ. Reaguj na zagrożenia i podziel się swoimi spostrzeżeniami! Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa! „Mapa” jest dostępna na stronach internetowych Policji.
- Prawie 1200 zgłoszeń za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa Niemal codziennie wyszkowska Policja otrzymuje zgłoszenia za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Od początku funkcjonowania tego narzędzia mieszkańcy naszego powiatu zgłosili prawie 1200 różnego rodzaju zagrożeń.