TWÓJ DZIELNICOWY

POSTERUNEK POLICJI W DŁUGOSIODLE

Data publikacji 04.04.2018

 

Posterunek Policji w Długosiodle

Rejon nr 9

     mł. asp. Katarzyna Ościłowska  

    tel. 519-035-352, 47 704 63 11

dzielnicowy.wyszkow9@ra.policja.gov.pl

Obejmuje swym działaniem teren administracyjny gminy Długosiodło.

Plan priorytetowy dzielnicowej 

Zakładanym celem do osiągnięcia w II półroczu 2022 roku jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa mieszkańców, a także ograniczenia zjawiska spożywania alkoholu oraz zażywania narkotywków, gromadzenia się młodzieży zagrożonej demoralizacją, zaśmiecania oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie stacji PKP przy ul. Kolejowej w Starym Bosewie.

Dzielnicowa zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. O takich sytuacjach należy powiadomić policję lub skontaktować się bezpośrednio z dzielnicowym.

 

Rejon nr  10

asp. Paweł Chmielewski

tel.  519-035-359, 47 704 63 11

dzielnicowy.wyszkow10@ra.policja.gov.pl

 

Obejmuje miejscowości:

Stare Budy, Nowe Budy, Tuchlin, Udrzyn, Udrzynek, Dudowizna, Poręba Średnia, Poręba Kocęby, Budykierz, Knurowiec, Białebłoto Kobyla, Białebłoto Kurza, Białebłoto Stara Wieś, Nowa Wieś, Grądy Polewne, Wincentowo, Janowo,  Gołystok, Józefowo, Wola Polewna, Plewica, Bielino, Osiny Rogóżno, Wólka Wojciechówek, Nowy Lubiel, Wólka Lubielska, Ostrówek, Stary Lubiel, Nowa Wieś Lubielska, Nury, Grodziczno .

Dzielnicowy przyjmuje również w Urzędzie Gminy w Brańszczyku w każdą środę  w godzinach 10.00 -- 12.00

Dzielnicowy przyjmuje również w Urzędzie Gminy w Rząśniku w każdy czwartek w godzinach 8.00 - 10.00

Plan priorytetowy dzielnicowego

Zakładanym celem do osiągnięcia w II półroczku 2022 roku roku jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa mieszkańców, a także ograniczenia zjawiska spożywania alkoholu, zaśmiecania oraz zakłócania ładu i porządku publicznego przez gromadzącę się osoby oraz przeciwdziałanie demoralizacji młodzieży w rejonie w Szkoły Podstawowej w Brańszczyku.

Dzielnicowy zwraca się z apelem do mieszkańców o odpowiednią reakcję i powiadomienie policji w przypadku sytuacji łamania prawa.

 

 

UWAGA!

W przypadku trudności z nawiązaniem kontaktu z Państwa dzielnicowym proszę kontaktować się z oficerem dyżurnym

Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie -  tel. 47 704 62 00

 

Pamiętajmy, że w nagłych wypadkach, które wymagają natychmiastowej interwencji powinniśmy dzwonić na numery 997 lub 112.

Powrót na górę strony