POSTERUNEK POLICJI W SOMIANCE - TWÓJ DZIELNICOWY - KPP w Wyszkowie

TWÓJ DZIELNICOWY

POSTERUNEK POLICJI W SOMIANCE

Data publikacji 04.04.2018

 

Posterunek Policji w Somiance

Rejon nr 11

 

sierż. szt. Justyna Mroczkowska     

tel. 519-035-357, 47 704 63 21

dzielnicowy.wyszkow11@ra.policja.gov.pl

 

Obejmuje swym działaniem teren administracyjny gminy Somianka

Plan priorytetowy sierż. szt. Justyny Mroczkowskiej

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2021 roku do 30.06.2021 roku jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa mieszkańców, a także ograniczenie gromadzenia się osób, podczas którego może dochodzić do demoralizacji nieletnich oraz popełniania wykroczeń. Niedopuszczenie do wykroczeń przeciwko porządkowki i spokojowi publicznemu, interwencji z tym związanych oraz zdarzeń kryminalnych, jak również przeciwdziałanie alkoholizmowi i nrarkomani w rejonie NZOZ w miejscowości Somianka Parcele

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

Rejon nr 12

mł. asp. Grzegorz Niemyski      

tel. 519-035-358, 47 704 63 22

dzielnicowy.wyszkow12@ra.policja.gov.pl

Obejmuje miejscowości:  

Rząśnik, Porządzie, Dąbrowa, Stara Wieś, Wólka Folwark, Komorowo, Komorowo Nowa Wieś, Wólka Przekory, Nowe Wielątki, Wielątki Folwark.

Dzielnicowy przyjmuje również w Urzędzie Gminy w Rząśniku w każdy czwartek w godzinach 8.00 -- 10.00

Plan priorytetowy dzielnicowgo mł. asp. Grzegorza Niemyskiego

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2021 roku do 30.06.2021 roku jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa mieszkańców, a także ograniczenia zjawiska demoralizacji nieletnich, spożywania alkoholu oraz zakłócania ładu i porządku publicznego, jak również przeciwdziałanie zjawiskowi narkomaii i alkoholizmowi  w rejonie sklepu w miejscowości Dąbrowa 39.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się  z dzielnicowym.

 

UWAGA!

W przypadku trudności z nawiązaniem kontaktu z Państwa dzielnicowym proszę kontaktować się z oficerm dyżurnym

Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie -  tel. 47 704 62 00

 

Pamiętajmy, że w nagłych wypadkach, które wymagają natychmiastowej interwencji powinniśmy dzwonić na numery 997 lub 112.

 

Powrót na górę strony