Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włącz się do akcji "spoKREWnieni służbą"

Data publikacji 01.03.2018

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w oddawaniu krwi w ramach akcji "spoKREWnieni służbą". W dniu 27 marca 2018 r. planowany jest przyjazd ambulansu z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Radomia. Ambulans tym razem będzie ustawiony na placu przed Komendą Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grójcu. Akcja rozpocznie się o godz. 8:30 i potrwa do godz. 12.00 - w zależności od liczby chętnych do oddania honorowo krwi.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii, pod numerami telefonu (48) 668 72 28 lub 668 72 54.

„spoKREWnieni służbą” to ogólnopolska akcja krwiodawstwa pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Ma ona na celu oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym poprzez honorowe oddawanie krwi. W zbiórkę pod grójecką komendą straży pożarnej włączyły się również pozostałe służy mudurowe, tj. Placówka Straży Granicznej w Lesznowoli, Areszt Śledczy w Grójcu oraz Komenda Powiatowa Policji w Grójcu. To kolejne takie wspólne działanie służb, w ubiegłym roku zbiórka krwi odbyła się z powodzeniem przed komendą policji. Akcje będą prowadzone przez cały marzec na całym Mazowszu. 

/AW

Powrót na górę strony