Aktualności
Rozmiar czcionki
-
W niedzielę grójecka policja przeprowadzi akcję „Stop trzeźwość”. To kolejne działania, kiedy policjanci z drogówki przeprowadzą działania ukierunkowane w zwalczanie nietrzeźwych kierowców.
Dodano: 15.12.2017 -
Policjanci z Grójca przy wsparciu władz samorządowych 14 grudnia 2017 roku przekazali blisko 300 kamizelek odblaskowych najmłodszym uczniom na terenie miasta i gminy Nowe Miasto nad Pilicą.
Dodano: 15.12.2017 -
Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach powstała dzięki inicjatywie ludzi z wrażliwością aniołów. Dostrzegli oni konieczność istnienia organizacji pomagającej rodzinom, które straciły największy skarb – miłość matki i żony, ojca i męża… Dlaczego? Bo ślubowali i wypełnili słowa treścią... „[...] służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia [...]” - fragment Roty Ślubowania.
Dodano: 15.12.2017 -
14 grudnia 2017 roku policjanci na Mazowszu, w tym również w powiecie grójeckim prowadzili działania „Alkohol i Narkotyki:, mające na celu ograniczenie liczby kierujących pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.
Dodano: 15.12.2017