Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Błędowscy funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę po tym, jak w trakcie kontroli drogowej znieważył policjantów, mając przy sobie narkotyki. 20-latek usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.
Dodano: 29.04.2021 -
Grójeccy policjanci zajmujący się przestępczością gospodarczą zabezpieczyli papierosy i krajankę tytoniową bez polskich znaków akcyzy. Zatrzymali także 40-letniego mężczyznę. Wartość uszczuplenia podatku akcyzowego w tej sprawie wynosi prawie 22 tysiące złotych.
Dodano: 29.04.2021 -
Grupa Speed została powołana, by zatrzymywać kierowców, którzy za nic mają przepisy. Drogowi piraci nie zwracają uwagi na innych użytkowników dróg, lekceważą bezpieczeństwo i bywają agresywni. Dla takiego zachowania nie ma taryfy ulgowej. Kierowcy tracą prawa jazdy, a sprawy trafiają do sądu.
Dodano: 29.04.2021 -
Ostatnie dni to znaczny spadek liczby zakażeń koronawirusem w Polsce. Wszystko za sprawą naszego odpowiedzialnego zachowania i coraz większej liczby zaszczepionych osób. Jeżeli trend spadkowy będzie utrzymywał się również w nadchodzących dniach, możliwe będzie luzowanie kolejnych obostrzeń. Otwarte galerie handlowe, siłownie, restauracje i powrót uczniów do szkół – sprawdź, jak wygląda wstępny harmonogram na maj.
Dodano: 29.04.2021