Tag KMZB
Rozmiar czcionki
- Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa - zgłoszenia na terenie Ostrołęki i powiatu Reagujmy za każdym razem kiedy widzimy niebezpieczną sytuację, doskonale nadaje się do tego Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Mieszkańcy miasta i powiatu ostrołęckiego na Krajowej Mapie Zagrożeń nanieśli 2444 zagrożenia. Reaguj na zagrożenia i podziel się swoimi spostrzeżeniami!
- REAGUJ, KIEDY WIDZISZ NIEPOKOJĄCE SYTUACJE - DOSKONALE NADAJE SIĘ DO TEGO KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA Widzisz w swoim miejscu zamieszkania coś niepokojącego, a może chciałbyś nas poinformować o tym, że młodzież kąpie się w miejscach niestrzeżonych? Przypominamy, że będąc świadkiem niepokojących sytuacji możesz skorzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. To interaktywne narzędzie dające każdemu obywatelowi możliwość wpłynięcia na bezpieczeństwo w swoim rejonie.
- ROŚNIE LICZBA ZGŁOSZEŃ ZA POŚREDNICTWEM KRAJOWEJ MAPY ZAGROŻEN BEZPIECZEŃSTWA - DZIEKUJEMY I W DALSZYM CIĄGU ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA Z ,,MAPY" Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa cieszy się coraz większą popularnością wśród mieszkańców Ostrołęki i naszego powiatu. Jest to narzędzie, które zachęca ludzi do reagowania na różnego rodzaju zagrożenia, m.in. do zwracania uwagi na to, co dzieje się w okolicy naszego miejsca zamieszkania. Od początku funkcjonowania mapy zostało zgłoszonych prawie 2400 zgłoszeń. Bardzo dziękujemy Państwu za otrzymane dotychczas sygnały.
- ROŚNIE LICZBA ZGŁOSZEŃ ZA POŚREDNICTWEM KRAJOWEJ MAPY ZAGROŻEN BEZPIECZEŃSTWA Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa cieszy się coraz większą popularnością wśród mieszkańców Ostrołęki i naszego powiatu. Jest to narzędzie, które zachęca ludzi do reagowania na różnego rodzaju zagrożenia, m.in. do zwracania uwagi na to, co dzieje się w okolicy naszego miejsca zamieszkania. Od początku funkcjonowania mapy zostało zgłoszonych ponad 2300 zgłoszeń. Bardzo dziękujemy Państwu za otrzymane dotychczas sygnały.
- Nie bądź obojętny - zwiększ bezpieczeństwo w swoim rejonie za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa Mieszkańcy Ostrołęki i powiatu coraz częściej korzystają z nowego narzędzia, które pozwala jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo na terenie miasta i powiatu. Mową tu o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, dzięki której od początku jej funkcjonowania dodano ponad 2300 zgłoszeń.
- Chcesz mieć wpływ na bezpieczeństwo - Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa Ostrołęccy policjanci niemal codziennie otrzymują nowe zgłoszenia za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Od początku funkcjonowania nowego narzędzia jakim jest KMZB do chwili obecnej funkcjonariusze z Ostrołęki otrzymali 2250 zgłoszeń dotyczących zwiększenia bezpieczeństwa na terenie miasta i powiatu. Każde zgłoszenie napływające od Państwa jest przez nas wnikliwie sprawdzane, a we wskazanych miejscach pojawiają się funkcjonariusze.
- Rozstrzygnięcie konkursu dot. „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” Dzisiaj, w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce, miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu ściśle związanego z „Dniem z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa”, który na terenie Ostrołęki odbył się w dniu 28 listopada tego roku. Laureatami konkursu zostało 8 osób z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.
- Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa – weryfikacja zgłoszeń na terenie naszego miasta Działania informacyjne podjęte przez policjantów Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce i Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu przynoszą wymierne efekty. Otrzymywane zgłoszenia są weryfikowane i mają znaczący wpływ na stan bezpieczeństwa na terenie naszego miasta oraz powiatu.
- Wyeliminowano zagrożenie w ruchu drogowym dzięki Krajowej Mapie Zagrożenia Bezpieczeństwa i szybkim działaniu ostrołęckiej ,,drogówki” Dzięki zgłoszeniu od naszych mieszkańców umieszczonym w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa kolejna osoba, która nie stosowała się do obowiązujących ograniczeń prędkości została zatrzymana. Kobieta przekroczyła o kilkadziesiąt kilometrów na godzinę dozwoloną prędkość, w efekcie zgodnie z aktualnymi przepisami zatrzymano jej prawo jazdy. Dziękujemy odpowiedzialnym uczestnikom ruchu drogowego za umieszczone na ,,Mapie” zgłoszenie, które jasno pokazuję, że nie ma społecznego przyzwolenia na tego rodzaju zachowanie.
- Dwa lata funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa 20 września br. minęło 2 lata od wdrożenia Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa na terenie garnizonu mazowieckiego. Rozwiązanie wypracowane przez Policję, na podstawie społecznych sugestii, od samego początku jego funkcjonowania spotkało się ze społeczną aprobatą, o czym świadczy aktywność użytkowników w zakresie korzystania z możliwości dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat występujących zjawisk, wpływających negatywnie na ich poczucie bezpieczeństwa.
- Krajowa Mapa Zagrożeń na terenie naszego miasta i powiatu – wciąż napływają nowe zgłoszenia Ostrołęccy policjanci codziennie otrzymują nowe zgłoszenia za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Od początku funkcjonowania nowego narzędzia jakim jest KMZB do chwili obecnej funkcjonariusze otrzymali blisko 1400 zgłoszeń dotyczących zwiększenia bezpieczeństwa na terenie miasta i powiatu. Za wszystkie napływające od Państwa sygnały serdecznie dziękujemy.
- Zbliżamy się do 1300 zgłoszeń za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa – dziekujemy wszystkim mieszkańcom, którym nie jest obojętne bezpieczeństwo Ostrołęccy policjanci codziennie otrzymują nowe zgłoszenia za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Od początku funkcjonowania nowego narzędzia,jakim jest KMZB do chwili obecnej funkcjonariusze otrzymali blisko 1300 zgłoszeń dotyczących zwiększenia bezpieczeństwa na terenie miasta i powiatu. Obecnie aplikacja ta dostępna jest również na telefon. Użytkownicy pobierając darmową aplikację Geoportal Mobile znajdą w niej zakładkę z dostępem do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.
- Zbliżamy się blisko do 1000 zgłoszeń za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa – słowa podziękowania kierujemy do wszystkich mieszkańców, którym nie jest obojętne bezpieczeństwo Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa funkcjonuje od września ubiegłego roku. Dzięki programowi MSWiA można w prosty i przede wszystkim anonimowy sposób, zgłaszać policjantom wszelkie problemy. Obecnie aplikacja ta dostępna jest również na telefon. Użytkownicy pobierając darmową aplikację Geoportal Mobile znajdą w niej zakładkę z dostępem do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dodatkowo obecnie podczas nanoszenia zagrożenia możliwe jest, m.in. wprowadzanie krótkiego opisu i dołączanie zdjęć.