Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Policjanci zatrzymali na trasie S7 kobietę podejrzaną o współudział w oszustwach metodą na wnuczka i na policjanta. Odebrała pieniądze m.in. od mieszkanki Radomia, które miały być przeznaczone na koszty związane z wypadkiem wnuczki seniorki. 29-latka trafiła do policyjnej celi. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za oszustwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 22.10.2021 Areszt dla 29-latki za oszustwo -
Policjanci z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową KMP w Radomiu zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających. Za przestępstwo to grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.
Dodano: 22.10.2021 Odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków -
Szef MSWiA Mariusz Kamiński dziękuję m.in. za wyrażone wsparcie dla działań polskiej Straży Granicznej, która w bardzo trudnych warunkach chroni naszą wspólną granicę zewnętrzną.
Dodano: 22.10.2021 List Ministra Mariusza Kamińskiego do Horsta Seehofera, Federalnego Ministra Spraw Wewnętrznych, Budownictwa i Ojczyzny RFN -
Dzisiaj, przy ulicy Jagiellońskiej w Warszawie, odbył się briefing inaugurujący VI edycję kampanii „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”, która ma na celu zwrócenie uwagi kierujących na zagrożenia związane z nieprawidłowym oświetleniem pojazdów.
Dodano: 22.10.2021 "Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo" - kampania na rzecz sprawnych świateł -
W czwartek przed godz. 20 w miejscowości Kolonia Starosiedlice doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Zginął 38-letni kierowca samochodu osobowego.
Dodano: 22.10.2021 Śmiertelny wypadek