Aktualności
Rozmiar czcionki
-
TRWA AKCJA „ZNICZ”. WYSZKOWSCY POLICJANCI APELUJĄ O OSTROŻNOŚĆ
Ostatnie dni są niezwykle intensywne dla policjantów ruchu drogowego. Ci bowiem czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich zmotoryzowanych i pieszych. Mundurowi pomagają dotrzeć w rejon cmentarzy i bezpiecznie z nich wrócić. Na drogach jest więcej policyjnych patroli, co przekłada się na częstsze kontrole. Mundurowi szczególnie zwracają uwagę na prędkości kierowców, ich trzeźwość oraz stan techniczny samochodów. Kierowcy otrzymują zapachy promujące bezpieczeństwo, a piesi odblaski. Wszystko po to, aby zmotoryzowani i piesi sprawnie, ale przede wszystkim bezpiecznie poruszali się drogach.
Dodano: 31.10.2021 -
Kolejny groźny wypadek – 4 osoby trafiły do szpitala. Policjanci apelują o ostrożność
Wyszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w sobotę na drodze między Długosiodłem a Starym Bosewem. W wyniku zderzenia się dwóch osobówek cztery osoby trafiły do szpitala. Droga przez kilka godzin był zablokowana, a kierowcy kierowani na objazdy. W ostatnich dniach to kolejny poważny wypadek. Policjanci apelują o ostrożność na drodze. Brawura i pośpiech może doprowadzić do ogromnej tragedii.
Dodano: 31.10.2021 -
Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną wypadku w centrum Wyszkowa
Policjanci prowadzili czynności na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło u zbiegu ulic Sowińskiego i Bankowej w Wyszkowie. W wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala. To już kolejny wypadek, którego przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Zwracamy się z apelem o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
Dodano: 31.10.2021
TRWA AKCJA „ZNICZ”. WYSZKOWSCY POLICJANCI APELUJĄ O OSTROŻNOŚĆ
Kolejny groźny wypadek – 4 osoby trafiły do szpitala. Policjanci apelują o ostrożność
Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną wypadku w centrum Wyszkowa