Aktualności
Rozmiar czcionki
-
W okresie „długich” weekendów wiele osób rezerwuje przez Internet noclegi, m.in w górach lub nad morzem. Najczęściej głównymi kryteriami są lokalizacja oraz cena. Wykorzystują to oszuści na działający metodą na tzw. „kwaterę". Takie oszustwo polega na umieszczaniu w Internecie fałszywych ogłoszeń dotyczących wynajmu miejsc noclegowych w atrakcyjnych cenach. Policjanci z Wyszkowa ostrzegają i radzą jak nie dać się oszukać.
Dodano: 27.04.2023 Wyszkowska policja przestrzega przed fałszywymi ofertami kwater na „majówkę” -
Na terenie Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się powiatowe eliminacje do XLIV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W zawodach udział wzięli uczniowie ze szkół podstawowych z terenu powiatu wyszkowskiego. Zwycięzcy eliminacji powiatowych będą reprezentowali nasz region w eliminacjach rejonowych, które odbędą się 28 kwietnia br. w Przasnyszu.
Dodano: 27.04.2023 Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – eliminacje powiatowe -
Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie zaprasza wszystkich właścicieli rowerów do wzięcia udziału w akcji prewencyjnej "Oznakuj swój rower". Warto pamiętać, że rower oznakowany jest mniej atrakcyjny dla złodziei, a dzięki temu miej narażony na kradzieże.
Dodano: 27.04.2023 Oznakuj swój rower -
Aplikacja mobilna „Moja Komenda” została przygotowaną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Policję w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”. Jest to aplikacja bezpłatna opracowana na urządzenia mobilne bazujące na systemach operacyjnych Android oraz iOS.
Dodano: 27.04.2023 Wyjeżdżasz na majówkę – zainstaluj aplikację Moja Komenda -
Będąc policjantem, możesz robić w życiu wiele pożytecznego, służąc ludziom i dbając o ich bezpieczeństwo. Jest to wyjątkowa profesja – wymagająca, ale jednocześnie dająca dużo satysfakcji i jak chyba żadna inna, niesamowite możliwości rozwoju. Chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź Komendę Powiatową Policji w Wyszkowie, bądź skontaktuj się z Zespołem Kadr i Szkolenia pod numerem telefonu 47 704 62 15. Najbliższy nabór do służby w Policji odbędzie się 5 maja bieżącego roku- zapraszamy!
Dodano: 27.04.2023 Pozostało już tylko kilka dni, aby złożyć dokumenty dotyczące najbliższego naboru - zapraszamy w nasze szeregi -
Wakacje dopiero przed nami, ale z uwagi na dobrą aurę już apelujemy do rodziców, by zadbali o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży i zwracali uwagę na to jakimi pojazdami poruszają się ich pociechy. Przypominamy, że aby kierować takim pojazdem, jak motorower, czy quad wymagana jest karta AM, którą zdaje się w WORD. Tego rodzaju pojazdami możemy kierować dopiero po ukończeniu 14 roku życia! Bądźmy odpowiedzialnymi rodzicami. Pamiętajmy o tym, zanim zdecydujemy się na nieodpowiedzialny "komunijny" prezent, który może być przyczyną tragedii.
Dodano: 27.04.2023 Skutery i Quady to nie zabawki - policjanci proszą o przemyślane ,,komunijne" zakupy!