Aktualności
Rozmiar czcionki
-
„Czołówka” pod Wyszkowem. Zginęły 2 osoby.
Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku drogowego do którego doszło między Turzynem, a Wyszkowem. Dziś w Poniedziałek Wielkanocny po godzinie 15.00, kierujący Volkswagenem Golfem z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doprowadził do zderzenie z osobowym samochodem marki Volvo. Niestety 25-letni kierowca Golfa poniósł śmierć na miejscu, a 2 osoby zostały przewiezione do szpitala.
Dodano: 02.04.2018 -
Tragiczny poranek na wyszkowskich drogach. Ofiarą 14-letni chłopiec.
Cztery osoby przewiezione do szpitala w tym nastolatek, który w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. To efekt dwóch zdarzeń drogowych na terenie powiatu wyszkowskiego do których doszło rano drugiego dnia Świąt Wielkanocnych.
Dodano: 02.04.2018 -
Podsumowanie działań PRĘDKOŚĆ - Zatrzymane PRAWO JAZDY
30 marca br. na terenie naszego powiatu policjanci, prowadzili akcję pod nazwą „Prędkość”. Wzmożone działania miały na celu kontrolę przestrzegania przez kierujących przepisów ruchu drogowego, a w szczególności zwrócenie uwagi na przekraczających dozwoloną prędkość. Podczas jej trwania funkcjonariusze ujawnili 14 kierujących, którzy poruszali się z niedozwolona prędkością, spośród nich jeden z kierujących musiał czasowo pożegnać się ze swoim prawo jazdy.
Dodano: 02.04.2018
„Czołówka” pod Wyszkowem. Zginęły 2 osoby.
Tragiczny poranek na wyszkowskich drogach. Ofiarą 14-letni chłopiec.
Podsumowanie działań PRĘDKOŚĆ - Zatrzymane PRAWO JAZDY